Hier vindt u alle clubs in het district 110AZ en de verschillende zones waar zij toe behoren.

In het onderstaande overzicht vindt u de gegevens per zone. In de eerste kolom staan de zonevoorzitter(s) 
De documenten die bestemd zijn voor de clubs kunt hier vinden in OwnCloud. Hiervoor dient u wel in te loggen.
De link naar de club websites wordt toegevoegd zodra de nieuwe website van de club live is.

 

Zone 1A
Clubs
 
Huibert Heukensfeldt Jansen (Den Haag Centrum) Den Haag 1 (M) Den Haag Universal (G)
  Den Haag Centrum (M) Den Haag Scheveningen (M)
  Den Haag Pleiades (G) Den Haag Ypenveen
  Den Haag Residentie (V) Rijswijk - Club Branch (G)
   

Leo Club De Haegsche Kamer (G)

De volgende zone vergadering vindt plaats op: (wordt binnenkort bekend gemaakt)

 

Zone 1B
Clubs
 
Bart van Leeuwen (Delft Princestad) Bergschenhoek (M) Maasland (M)
Kees Willemse (Delft Princestad) Berkel & Rodenrijs (M) Maassluis (M)
  Delft (M) Nootdorp Pijnacker (M)
  Delft Antoni van Leeuwenhoek (G) Westland (M)
  Delft Princestad (M) Westland de Glazen Stad (G)
  Pijnacker-Nootdorp Dames van Oostland i.o.  

De volgende zone vergadering vindt plaats op: (wordt binnenkort bekend gemaakt)

 

Zone 2A
Clubs
 
Paul Verlinden (Oegstgeest Warmond) Katwijk (M) Leiderdorp (M)
  Katwijk-Noordwijk van Brittenburg (M) Leiderdorp Rhijnlandt (M)
  Leo Club Leiden (G) Noordwijk (G)
  Leiden Lakenstad (V) Oegstgeest Warmond (M)
  Leiden Lugdunum Dualis (G) Rijnsburg Valkenburg (M)
  Leiden Noordwijk (M) Warmond Slot Teylingen (G)
  Leiden Oude Rijn (M)  

De volgende zone vergadering vindt plaats op: (wordt binnenkort bekend gemaakt)

 

Zone 2B
Clubs
 
Gerard de Groot (Zoetermeer de Meerbloem) Leidschendam Veur (M) Wassenaar de Pauw (V)
  Voorburg (M) Wassenaar Duin (M)
  Voorburg Prinses Marianne (V) Zoetermeer (M)
  Voorschoten (M) Leo Club Zoetermeer Centaurea Cyanus (G)
  Voorschoten Vlietranden (G) Zoetermeer De Meerbloem (M)
  Wassenaar (M) Zoetermeer Soetermare (V)

De volgende zone vergadering vindt plaats op: (wordt binnenkort bekend gemaakt)

 

Zone 3A
Clubs
 
Lupo Westerhuis (Gouda Reeuwijk) Gouda (M) Krimpen Domaine des Dames (V)
  Leo Club Gouda (G) Krimpenerwaard (M)
  Gouda Bloemendaal (M) Randstad Ad Tempus Vitae - Club Branch
  Gouda Hera - Club Branch Waddinxveen Tsuytende (M)
  Gouda Reeuwijk (M) Waddinxveen Boskoop (M)
  Krimpen aan den IJssel (M) Zevenhuizen (M)

De volgende zone vergadering vindt plaats op: (wordt binnenkort bekend gemaakt)

 

Zone 3B
Clubs
 
Ada Moesbergen (Alphen Rijnhart) Alphen aan den Rijn (M) Nieuwkoop (M)
  Alphen Rhijnhardt (G) Rijnwoude (M)
  Bodegraven (M) Woerden (M)
  Het Stigt (M) Woerden Castellum Laurum (G)

De volgende zone vergadering vindt plaats op: (wordt binnenkort bekend gemaakt)

 

Zone 4A
Clubs
 
Theo Tacke (Maarssen) Leo Club Ultrajectum - Utrecht (G) Utrecht Kromme Rijn (V)
  Maarssen (M) Utrecht Novum (G)
  Utrecht Domstad (M) Vleuten de Meern (M)
  Utrecht Host (M)  

De volgende zone vergadering vindt plaats op: (wordt binnenkort bekend gemaakt)

 

Zone 4B
Clubs
 
Alexander Knottenbelt (De Bilt Bilthoven) Bilthoven 2000 (V) IJsselstein Lopikerwaard (M)
  Bilthoven Het Stichtse Hart (M) Nieuwegein (G)
  Bunnik (M) Vianen (M)
  De Bilt Bilthoven (M) Zeist (M)
  Houten (M) Zeist ter Bergen (M)

De volgende zone vergadering vindt plaats op: (wordt binnenkort bekend gemaakt)